Vrasje në Kukës, 76-vjeçari godet gruan me sëpatë dhe arratiset

Vrasje në Kukës, 76-vjeçari godet gruan me sëpatë dhe arratiset

52

Një burrë 76-vjeëar në fshatin Borie të Kukësit ka vrarë me sëpatë gruan e tij, mbrëmjen e së mërkurës. Më pas, Adem Tale, është larguar nga banesa.

Policia ka nisur hetimet dhe kërkimin e autorit.