Vrasje më armë zjarri në Tiranë

136

Një person ka mbetur i vdekur në Tiranë mbrëmjen e sotme. Lajmi është konfirmuar nga policianga burime policore.

Burime policore thanë se në salla operative është lajmëruar për disa shtëna dhe një person i shtrirë në tokë në një rrugicë pranë rrugës “Kongresi i Manastirit”.

Nje 41-vjeçar i identifikuar nga Policia si Devi Kasmi, eshte qelluar me 5 plumba, 4 nga te cilet e kane prekur ne trup dhe i kane shkaktaur vdekjen e menjehereshme.