Vidhet nje banese ne Roskovec, ne kerkim autoret

Vidhet nje banese ne Roskovec, ne kerkim autoret

610

Komisariati i Policisë Fier

Më datë 21.05.2018, gjatë natës, në lagjen nr 2, Roskovec, është vjedhur banesa e shtetases V.S, vjeç 46, ku kanë marrë një shumë lekësh, dhe një Ipad. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.