Video/Shikoni se me cfar eskorte leviz Rama ne Prishtine

98

Ish kryeminustri Sali Berisha e ka quajtur burracak kryeministrin aktual Edi Rama pasi nuk mund te udhetoj dot i lire dhe pa mbrojtje si kryeministra dhe udheheheqes te tjere te ketij vendi. 

Asnjeher me pare nuk eshte pare kaq shume mjete dhe eskort per levizjet e nje kryeministri shqiptar .Berisha ka komentuar sot ne rrjetin social facebook eskorten me te cilen leviz Kryeministri aktual i shqiperise Edi Rama ne Prishtine.


Rama i tmerruar nga vizita ne Prishtine. Shoqerohet nga nje eskorte me 17 makina te blinduara. Ky eshte burracak!