Video/Permbytje ne rrugen e Patosit, nje makine ne uje

1374

Intensiteti i larte i reshjeve te nates te cilat kane vazhduar edhe ne mengjes kane shkaktuar problem ne qarkullimin e mjeteve. Sic edhe mund te shihet nga pamjet sot ne mengjes ne nje segment te rruges Fier-Patos prane rruges ne drejtim te Ballshit nje automjet ka mbetur ne rruge bllokuar nga uji . Disa mjete te tjera kane pare kete situate dhe nuk kane provuar te kalojne duke perfunduar ne uje. Gjithcka ka zgjatur vetem nje ore ndersa prani e ujit me pas eshte terhequr nga rruga