Video/Nje tjeter aksident brenda ne Fier

541

Nje tjeter aksident ka ndodhur kete mesdite ne Fier.Aksidenti ka ndodhur ne aksin rrugor perball Bankes Raifaizen ne afersi me posten. Nje automjet ka goditu nje tjeter nga mbrapa . Fatmirsisht jane kostatuar vetem deme materiale ndersa si pasoje e ketij aksidenti eshte bllokuar qarkullimi i automjeteve. Keto dite eshte bere nje problem shqetesues qarkullimi i automjeteve ne qytet si pasoje e ardhjes se emigranteve por edhe si rezultat i punimeve ne disa akse dhe bllokimit te tyre.