Video/Basha-Subashi shmangin takimet ne Kishen Ortodokse Fier

380

Kreu i PD Lulezim Basha eshte pritur kete dite te Krishtlindjeve nga kleriket me te larte te kishes se Shengjergjit ne Fier. Ne hyrje te kishes ndersa Basha takonte klwriket dhe percillnin  urimet eshte shkembyer me kreun e bashkise Armando Subashi por takimi mes tyre eshte shmangur qofte edhe per te shtrenguar duart apo urimin e festes