Sherr ne nje lokal ne Fier, disa persona plagosin te zotin e lokalit

397

Komisariati i Policisë Fier

Më datë 12.01.2018 në lagjen “Apollonia”, në lokalin Bar Kafe marrë me qera nga shtetasi B. Xh,  vjeç 44, banues në Fier, disa persona kanë plagosur lehtë me sende të forta, shtetasin B.Xh, si dhe  kanë dëmtuar tavolina e orendi në lokal. Nenet 89, 150 e 25 i Kodit Penal.