Policia perplaset me protestuesit tek Ministria e Brendeshme

Policia perplaset me protestuesit tek Ministria e Brendeshme

62

Një protestë është duke u zhvilluar tek Ministria e Brendshme kundër Fatmir Xhafës.

Pasi nisi e qetë dhe me parrulla kundër qeverisë, protestuesit kanë vendosur disa parrulla te dera e ministrisë.Por në këto momente ka ndërhyrë policia, duke shkaktuar një përplasje