Plagoset me pistolete 32 vjecari ne Fier, policia ne kerkim te autorit/pamjet...

Plagoset me pistolete 32 vjecari ne Fier, policia ne kerkim te autorit/pamjet nga vendngjarja

903

Fier

Informacion paraprak

Në datën 14.04.2018, rreth orës 21:25 në afërsi të Prefekturës është plagosur me armë zjarri shtetasi A.J, 32 vjeç, banues në Fier,i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Paraprakisht dyshohet se shtetasi i plagosur dhe autori janë konfliktuar në një pikë basti.

Policia ka shoqëruar disa persona për tu marrë në pyetje në lidhje me ngjarjen.

Grupi hetimor po punon intensivisht për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.