Opinionet per fasadat: Fieri me ngjyrat e Kubes se Castros

1494

Nuk kane rreshtur komentet ne rrjetin social facebook pas publikimit te fotove te fasadave te lyera ne Fier. Pas jehones dhe publikimit se do kishin mbeshtetjen e publikut Fierak ,lyerja e fasadave shumengjyreshe eshte kritikuar dhe perqeshur me satir,nga komentuesit e shumte 

Ja disa me te spikaturat