Foto/Nje tjeter aksident me vdekje ne Fier-Levan

3471

Fier!
Informacion paraprak.
Më datën 24.12.2016, rreth orës 14:55, në rrugën Fier-Levan, në vendin e quajtur “Pylli i Levanit”, ka ndodhur një aksident automobilistik ku mjeti kamion tip “SCANIA”, me targë FR 3956 D, me drejtues mjeti shtetasin A.Ç, është përplasur me mjetin autoveturë tip “VOLKSWAGEN”, me targë TR 9479 L.
Si pasojë ka gjetur vdekjen një shtetase pasagjere në autoveturë dhe është dërguar në Spitalin Rajonal Fier drejtuesi i mjetit autoveturë.
Grupi hetimor po punon për identifikimin e tyre dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.