Nje grua hidhet nga kati i kater i pallatit 

793

Lushnje
Informacion paraprak
Në datën 17.11.2017, rreth orës 08:40, në lagjen “Xhevdet Nepravishta” Lushnje, është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banon shtetasja D.Z, 27 vjeçe.
Shtetasja D.Z u dërgua në spital me ambulancë, ku po kryen ekzaminimet shëndetësore dhe po merr mjekimin nën kujdesin e personelit mjekësor.
Nga të dhënat paraprake dyshohet se kjo shtetase vuan nga depresioni mendor.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.