Makina shperthen ne flak ne mes te rruges ne Kamez

287

Një makinë ka shpërthyer në flakë pasditen e sotme në zonën e Kamzës në Tiranë. Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarjeje, ndërkohë në një video amatore shihet momenti ku automjeti përfshihet krejtësisht nga flakët.
Flakët por edhe një shpërthim i ndodhur brenda në makinë ka shkaktuar panik tek kalimtarët dhe njerëzit që gjendeshin pranë vendngjarjes.