Ju fut 13 vjecares ne shtepi,arrestohet 43 vjecari nga Patosi 

1676

Patos!
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Patos, arrestuan në flagrancë shtetasin:
-Ilirjan Hoxha, 43 vjeç, banues në Patos.
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka hyrë në banesën e një vajze 13 vjeçare dhe ka kryer veprime të turpshme me të.
Materialet i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Vepra të turpshme” parashikuar nga Neni 108 i Kodit Penal.