I kishin terhequr dollar ne banke, Fierakja denoncon ish vjehrrin

I kishin terhequr dollar ne banke, Fierakja denoncon ish vjehrrin

377

Më datë 15.05.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin L.K, vjeç 65, banues në Fier, pasi shtetësia E.F vjeç 37, banuese në Fier, kallëzon se ish vjehrri, L.K ka falsifikuar dokumentet dhe ka tërhequr tek një banke e nivelit te dyte një sasi dollarësh të cilat i kishte të mbyllura në emrin e saj. Neni 186 i Kodit Penal.