Hidhet nga kati 5 gjen vdekjen 35 vjecarja

120

Informacion paraprak.
Më datën 08.02.2017, rreth orës 08:00, në lagjen “Skënder Libohova” Lushnje, është hedhur nga kati i tretë i pallatit dhe ka gjetur vdekjen shtetësja A.H, rreth 35 vjeçe.
Në vendegjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e kësaj ngjarje.