Fugoni i policisë përplaset me BMW-në, dy të plagosur

Fugoni i policisë përplaset me BMW-në, dy të plagosur

333

Një fugon policie është përfshirë në një aksident rrugor në zonën e Skelës në Vlorës, ku janë regjistruar edhe dy të plagosur. Njëri prej të cilëve drejtuesi me uniformë i mjetit. Ndërsa tjetri është drejtuesi i makinës tip BMq që është përplasur me mjetin e forcave të rendit.

Dy të plagosurit janë transportuar nga autoambulanca në Spitalin e Vlorës dhe raportohet se ndodhen jashtë rrezikut për jetën.