Ja fjalet qe tha ne Gjykaten Fier nena qe lejoi abuzimin e te bijes 12 vjecare(video)

2843

Eshte shoqeruar me pranga ne dyert e Gjykates Fier Selvie Yzeiraj 40 vjece e arrestuar para pak ditesh me akuzen per lejimin e abuzimit seksual te bijes se saj te mitur 12 vjece me njerkun ,Ilmi Hoxhaj edhe ky i arrestuar.Pas hekurave 4O vjecarja ka thene se eshte e tronditur dhe nuk mund te fliste dhe te kishte dijeni per cfar eshte folur.

Sot per 40 vjecaren dhe bashkjetuesin e saj Ilmi Hoxhaj jepet masa e vleresimit nga Gjykate mbi akuzat per abuzim seksual me bijen e saj te mitur si dhe gjetjen ne banese te 41 kg drog Canabis e thare dhe 21 bime te mbjella 

Këta dy shtetas u arrestuan për arsye se në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë abuzuar seksualisht me të miturën E.Y 12 vjeçe (vajza e bashkëjetueses), sipas kallzimit të bërë ,shtetasi Ilmi Hoxhaj ka kryer marrëdhënie seksuale me te mituren që në moshën 6 vjeçare .