Fier:Punonte ne nje shtyll e ze korenti dhe vdes elektricisti

1089

Fier
Informacion paraprak
Në datën 30.11.2017, rreth orës 16:15, në fshatin Kurjan, Fier, shtetasi S.V, rreth 50 vjeç,(elektriçist), banues në fshatin Kurjan, duke punuar në një shtyllë elektrike e ka zënë korenti.
Për pasojë shtetasi Sabri Vringa ka gjetur vdekjen e menjëhershme.
Grupi hetimor po kryen veprimet hetimore e proceduriale.

Trupi i pa jete i elektricistit eshte derguar me spitalin Fier .