Fier:I vuri flaken shtepise se tij ,procedohet 53 vjecari

230

Komisariati i Policisë Fier

Më datë 16.01.2018, u referuan materialet në Prokurorin e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin P.Ç vjeç 53, banues në fshatin Hoxharë e Vjetër, pasi dyshohet se më datë 15.01.2018, ka ndezur zjarr në banesë dhe si pasojë janë djegur orenditë dhe gjysma e banesës. Neni 161 i Kodit Penal.