Fier:Humb kontrollin e makines , i riu perfundon ne kanal

638

Komisariati i Policisë Fier

Më datë 08.01.2018, në aksin rrugor Fier-Berat, shtetasi E.M, vjeç 25, banues në fshatin Marinëz, në fshatin Kuman, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka dalë nga rruga dhe është rrezuar në kanal dhe për pasoje është dëmtuar drejtuesi i mjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Materialet u referuan në Prokurorin e Rrethit Gjyqësor Fier, për vlerësim.