Fier:Godet me thike nje 31 vjecar ne ndjekje te policise autori

355

Fier
Informacion paraprak
Në datën 17.12.2017, rreth orës 09:00, në urgjencën e spitalit Fier është sjellë për mjekim shtetasi F.S, 31 vjeç, banues në fshatin Peshtan i Vogël, Fier.
Në një lokal në fshatin Levan, dyshohet se shtetasi D.H, 40 vjeç, ka goditur goditur me thikë në bark shtetasin F.S.
Shtetasi F.S po mer mjekim në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Policia po punon për kapjen e shtetasit D.H dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.