Eksploziv nje makine ne Fier, digjet pjeserisht

Eksploziv nje makine ne Fier, digjet pjeserisht

846

Komisariati i Policisë Patos
Informacion paraprak
Më datë 16.04.2018, në lagjen “1 Maj”, Patos, është djegur pjesërisht mjeti tip “Nissan”, në pronësi të shtetases E.A, banuese në Patos.
Dyshohet se ne pjesen e perparme të mjetit eshte vendosur lëndë plasëse eksploziv.Punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.