Dy te rinj nga Kuta I merr rrjedha e Vjoses ,nuk gjenden prej dites djeshme

108

Mallakastër!
Informacion paraprak.
Më datën 05.02.2017, rreth orës 16:00, në fshatin Kutë, Mallakastër, shtetasit R.M, 35 vjeç dhe L.F, 26 vjeç, të dy banues në fshatin Kutë, duke peshkuar në lumin Vjosë, shtetasin Lorenc Silaj e ka marë rrjedha e ujit dhe nuk gjendet.
Shërbimet e policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe po kërkojnë për gjetjen e këtij shtetasi.