Dy kryeministrat Shqiptare perplasen mes tyre/Haradinaj ‘debon’ Ramën nga Kosova

66

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shkuar një natë para pavarësisë në Prishtine tek ushtari i tij mediatik Baton Haxhiu, për të përçarë kosovarët dhe shqiptarët.

Por i rrufeshem ka qenë reagimi i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj në një status në Facebook duke nenkuptuar “perzenie”te Edi Ramën nga Prishtina.