Foto/Bie ambulanca qe do merrte te plagosurit ne nje aksident ne rrugen Fier-Ballsh

433

Nje aksident ka ndodhur kete pasdite ne aksin rrugor Fier- Ballsh , ku jane perplasur dy mjete. Midis tyre jane perplasur   nje ambulance e Ballshit qe conte te semure ne spitalin e fierit si dhe mjeti tjeter eshte nje Fiat me targa AA 084 HO .NGA PERPLASJA KA PATUR DEMTIME TE MJETIT Fiat ndersa Ambulanca ka rene anes rruges.duke bllokuar rrugen .Te semuret qe ndodheshin ne ambulance jane cuar me ambulancen e Patosit ne Fier.Kane mbetur te plagosur lehte dy personele qe shoqeronin te semurin