Banorët e Ferrasit të braktisur.(video denoncimi)

113

Situata në qarkun e Fierit mbete alarmante, por më e rëndë akoma është në fshatin Ferras, ku banorët dhe banesat janë tërësisht të ,mbuluara nga uji dhe askush nuk ju ka shkuar për ndihmë.

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një video të dërguar nga një banor i Ferrasit, ku shihet se sa e rëndë është situata në këtë fshat.​