Autorët Postime nga admin

admin

2648 POSTIME 0 KOMENTET

“The Guardian”:Nga festimet me shqiponjë priten të rriten tensionet në Ballkan

  Gazeta britanike ‘The Guardian’ ka kritikuar Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin për festimet e tyre me shqiponjë. Një ditë pas ndeshjes të cilën Zvicra e...

Rama pritet me protesta edhe në Vlorë

  Edi Rama ndodhet sot në Vlorë. Ai ka shkuar që mbrëmë në qytetin ku ka dalë edhe deputet. Rama ka zhvilluar takime me strukturat si dhe...

Gjermania e tronditur nga perdhunimi dhe vrasja e lideres...

Një vajzë gjermane 28 vjeçare është vrarë në Spanjë. Bëhet fjalë për Sophia Loesche, ish presidente e të rinjve të Partisë Socialdemokrate gjermane dhe...

Shkaktoi aksident duke plagosur 3 shtetas ne Mallakaster, arrestohet drejtuesi i...

Mallakastër Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, ndaluan shtetasin: -Urim Koliqi, 45 vjeç, banues në Durrës. Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi në aksin rrugor Ballsh-Fratar,...

Fier:I vuri flaken ures basarel ,arrestohet 47 vjecari

Fier Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, ndaluan shtetasin: -Mentor Hatia, 47 vjeç, banues në Kallm, Fier. Ndalimi i këtij shtetasi u bë...