Autorët Postime nga admin

admin

2648 POSTIME 0 KOMENTET

Nis restaurimi për Kishën e Shën Kollit nga Bashkia Reskovec.

Bashkia Roskovec me nje financim prej 10 milion leke te reja ka nisur restaurimin e Kishes se Shen Kollit ne Kurjan.Kisha ne fjale e...

Shperthim i fuqishem ne nje ndërtese ne Gjermani,plagosen 25 persona

Një shpërthim në Gjermani shkatërroi një ndërtesë gjatë natës, duke plagosur të paktën 25 persona. Policia gjermane thotë se katër prej të plagosurve janë...

Shtohet lista e borxhlinjve ne njesite e tregtimit ne Fier

Nese deri dje ne njesite tregetare ka pasur nje numer te pakte te familjeve qe merrnin ushqime me liste tani lista e tyre eshte...

Ushtronin dhune ndaj prinderve ,dy te proceduar ne Fier

Policia Fier 1.Më datë 22.06.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për shtetasin E. V., vjeç 47 banues në...

Fier :Bie nga pema dhe vdes 70 vjecari

Nje ngjarje e pa zakontë ka ndodhur ne fshatin Topoje te Fierit. Nje i moshuar ka hipur ne peme per te ngrene frutat e...