Autorët Postime nga admin

admin

2130 POSTIME 0 KOMENTET

Kush po perfiton nga zhvleftesimi i euros?

Tre janë përfituesit e mëdhenj ndaj zhvlerësimit të valutës në vend, sipas Arben Shkodrës, Sekretar i Përgjithshëm i Bashkimit të Prodhuesve Shqiptarë: -Së pari, importuesit,...

Detaje te reja nga shperthimi i eksplozivit ne bencin ne Fier

Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e djeshme ne qytetin e Fierit . Nje shperthim eksplozivi i fuqishem ka ndodhur ne oren 22...

Makina perplas motorcikleten humb jeten 48 vjecari.

Lushnje Më datë 22.04.2018, rreth orës 04:10, në fshatin Grabian në vendin e quajtur "Tre Urat", mjeti tip “Ford” me drejtues shtetasin Besnik Shurdhaqi banues...

Policia e Fierit ka dhene detaje per shperthimin e bencit

Nje ngjarje e rende ka ndodhur kete mbremje ne qytetin e Fierit . Nje shpeethim eksplozivi i fuqishem ka ndodhur ne oren 22 :55...

Arrestohen autoret e furgonit qe u gjet ne Fier me 310...

Fier Në lidhje me informacionin datë 20.04.2018 ku në fshatin Kraps u gjetën dhe u sekuestruan rreth 310 kg lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa,...