Autorët Postime nga admin

admin

2148 POSTIME 0 KOMENTET

Babai i policit te vetevrare , tregon shqetesimin e te birit...

Babai i policit te vetevrare, Shyqyri Fafaj i pikelluar nga kjo dhimbje e madhe dhe e papritur e vetevrasjes se birit te tij eshte...

Zbulohet emri i Fierakut qe urdheroi vrasjen e komisar Dritan...

Detaje të reja janë zbardhur për vrasjen e Komisarit Artan Cuku. Që në fillim dyshimet ishin se krimi ishte kryer me urdhër nga jashtë,...

Taksë për çdo TV në shtëpi,Ilir Beqja kundërshtohet dhe nga socialistët

Deputeti i PS-së, Ilir Beqaj, ka hapur një debat në Komisionin e Mediave që me gjasa do të nisë edhe nga Qeveria për ndryshimin...

Prokuroria e Pergjithëshme: Ja sa persona u përgjuan në Shqipëri

Në raportin e Prokurorisë së Përgjithëshme për vitin që lamë pas janë parashtruar edhe veprimet hetimore të këtij organi dhe numri i pergjimeve të autorizuara nga gjykatat e të kryera nga organi i...

Mbyllet gjykata me e rendesishme ne Shqiperi

  Zbatimi i ligjit të Vetingut çon në mbylljen e gjykatës së parë dhe më të rëndësishmes në Shqipëri. Gjykata Kushtetuese e Republikës së Shqipërisë,...