Arrestohet avokati i njohur Genc Gjokutaj

197

Avokati i njohur Genc Gjokutaj është arrestuar nga Policia e Tiranës mbrëmjen e sotme.

Avokati ka qenë me makinë në momentin që policia e ndaloi dhe e shoqëroi për në komisariat.ndalimit i tij eshte bere pranë stadiumit ‘Qemal Stafa’.


shkaqet e ndalimit të avokatit të njohur sipas policise ka qene mosbindja ndaj uniformave te policise per te qendruar . Sipas policise avokati ka qene i dehur.