Aksident në qendër të Vlorës, përplaset makina e policisë, plagoset polici

Aksident në qendër të Vlorës, përplaset makina e policisë, plagoset polici

80
  1. Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qendër të Vlorës. Në këtë përplasje është përfshirë një makinë policie dhe një makinë tjetër ‘Honda’ që drejtohej nga një italian.
  2. Sipas të dhënave të para në këtë përplasje ka mbetur i plagosur me plagë të lehta, një punonjës policie, i cili ishte në drejtimin e mjetit të uniformave blu.

    Shkaktar i aksidenti është italiani që drejtonte makinën tjetër dhe që është futur në rrugën kryesore pa kontrolluar.

    Në rrugë mungon edhe sinjalistika